Historia Kasyna Internetowego

Historia Kasyna Internetowego

XVII w to wiek gdy zrodziły się pierwsze gry hazardowe. Ruletka, poker i dużo innych gier karcianych, które bazowały się na rachunku prawdopodobieństwa – dostarczając wiele zabawy, trochę emocji. Obecnie gry hazardowe utożsamia się nie tylko z emocjami i pieniędzmi, lecz także i z kasyna online. 

Pierwsze kasyna powstały w XVIII wieku w Europie, a konkretniej we Francji. W 1842 r w Monako zaczęła działać pierwsza europejska odmiana ruletki, która gromadziła dużo bogatych graczy. Nurt kasynowy przemieścił się szybko na inne kontynenty – głównie do Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej, gdzie do chwili obecnej działa ogromna ilość kasyn. Przykładem może posłużyć tu słynne Las Vegas – pustynne miasto, będące światową stolicą hazardu. Mimo to tradycyjne kasyna tracą ostatnio na rzecz kasyna online.

Otwarcie kasyn internetowych

2000 r to czas stworzenia pierwszych kasyn internetowych, które zaintrygowały użytkowników internetu. Razem z kształtowaniem się protokołu www zostały stworzone udogodnienia, które ze świata wirtualnego zostały przeniesione do rzeczywistego. Teraz to świat online narzuca reguły. Tak samo jest w hazardzie – kasyna internetowe dają wygodę i dużo więcej możliwości, niż kasyna tradycyjne.

Czemu warto bawić się w kasynach internetowych:

– Wygoda – siedzimy w wygodnym domowym fotelu i gramy partię pokera czy ruletkę.

– Dostępność – bez względu na swoją lokalizację z kasyna online może korzystać każdy kto ma dostęp do internetu. To ogroma zaleta dla naszych rodaków, ponieważ w Polsce nie ma dużej ilości kasyn (prawo skutecznie zakauje tworzenia nowych kasyn). Jest to też wspaniały sposób dla osób mieszkających w niewielkich miejscowościach które mają daleko do większych miejscowości z kasynami.

– Więcej gier – prawda jest jedna kasyna w Polsce nie są na pierwszym miejscu pod kątem różnorakości gier. w stacjonarnym kasynie możemy zagrać w Black Jack’a, ruletkę czy automaty, lecz i tam ich jest ich mało.

– Brak ograniczeń finansowych a także szybkie przeprowadzenie transakcji – dzięki dużej ilości metod płatności nie musimy dysponować dużymi środkami w gotówce. Może to być jeden przelew z konta, by móc pograć w kasynie online.

– Bonusy i oferty specjalne –stacjonarne kasyna nie używają bonusów czy darmowych zagrań. Kasyna internetowe stosują za to często, zapraszają graczy, potrajają ich wpłaty, dają specjalne oferty.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *